Samsung vagy Sony?

Figyelt kérdés
Lehetőleg sok választ várok

2014. szept. 14. 07:00
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
75%
Egyértelmű, hogy Sony.
2014. szept. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%

Samsung? Sony?

A válasz a SONY, mégpedig mert jobb. Kb mindenben.

2014. szept. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
10%
A sony sehol sincs a samsunghoz képest, de még sok más gyártóhoz képest se. Ez legjobban abban látszik, hogy még az első 5 top gyártó között sincs bent.
2014. szept. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Konkrét készülék nélkül ezt elég nehéz megmondani.De így nagy általánosságba:Samsung.Nagyon megbízható,jól összerakott készülékeik vannak.A design is mindig változik egy kicsit.(gondolok itt az S szériára,nagyon szépen "elkülöníthetö" az S1-2-3-4-5)míg ugyanez nem mondható el a Sonyról.Gusztustalan tégla design,mely egyáltalán nem passzol,simul a kézbe,ami semmit nem változik.A Z család termékeit pl.egyáltalán nem lehet megkülönböztetni.A Z1-2-3 gyakorlarilag egymás tükörképei.A frissítések rendre bugosak,hazavágják az egész telót.A Samsung valahogy ezt is jobban csinálja.
2014. szept. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Alex Fly ***** válasza:
65%
Tök mindegy.
2014. szept. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
A samsung s3-4-5 ugyanaz. Kívül belül. Amúgy nem tudom, nekem eddig nem volt bajom a SONY termékeivel, de a samsung szerintem nem telefont hivatott gyártani. A TV-ik, monitorjaik, elképesztőek, szerintem abból nagyon is a lista élén állnak, de samsung telefont a tapasztalataimra alapozva nem vennék. Gagyi minőségűek, ropognak az ember kezében, és a giroszkóp problémát elég sok generáció óta nem tudták még megoldani(ismerőseim tapasztalata). Nem tudom hallottatatok-e az s5 ujjlenyomatolvasójáról, hogy az mennyire csodás tulajdonképpen, de az az Apple kopizása. A Sony vízálló csúcsmodell ötletét is egészen jól lemásolták. Mellesleg véleményem szerint a SONY sokkal inkább prémium dizájn al jutalmazza készülékeit, ellenben a Samsung szappantartó, gagyi, bőrhatású hátlapos, akármijével.
2014. szept. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
10%
Biztos ezért a legeladottabb telefon a világon.
2014. szept. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
9mm neked nem hiszek!!! Gonoszkodni szoktál!!!
2014. szept. 14. 11:53
 9/22 anonim ***** válasza:
10%
Nem neki kell hinni hanem azoknak a kimutatásoknak amelyek feltüntetik azokat a tényeket amiket 9mm szokott mondani.
2014. szept. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Persze persze.Azért szídja égen földön mindenhol a sony-t az a szerencsétlen internetharcos
2014. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!