Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5c töltő adapter...

Iphone 5c töltő adapter ciripel töltéskor. Ez mekkora baj?

Figyelt kérdés
Töltéskor az adapter ciripelő hangot ad ki. Próbáltam 3 különböző adapterrel (mással nem csinálják ezt). Vettem új kábelt, hátha az a rossz, amikor este rádugtam a töltőre, akkor még nem csinálta ezt ciripelő hangot, reggelre viszont igen. :( most akkor a telefonnak lehet valami baja, ha igen, akkor tudja valaki, hogy mi, illetve, hogy ez mennyire komoly? Vagy nem is kéne vele foglalkozni? A válaszokat előre is köszönöm!

2014. szept. 14. 09:15
 1/3 anonim válasza:
Valószínűleg kezd tönkremenni a töltő. Vegyél másikat mert akár tönkre is teheti a telefonod.
2014. szept. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
teljesen normális a ciripelés, ne foglalkozz vele
2014. szept. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni. Rosszul lehet szigeteleve egy nagyfrekvenciás rész vagy lejött a lakk, ez adja magából a ciripelést. Töltés elején nagyobb terhelésnél nem hallod, azonban befejezett töltéskor már semennyire nincs leterhelve a töltő, ezért hallod. Egy régi telefonom töltője ilyen volt, de még most is jó. A laptopom töltője újkorától kezdve halkan zúg, ha nincs terhelés rajta, de amint a gépet bekapcsolom, teljesen hangtalan lesz a tápegység. Így van ez már évek óta.
2014. szept. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!