Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom a Google Playből...

Hogyan tudom a Google Playből letöltött alkalmazásokat egyenesen az SD kártyára menteni?

Figyelt kérdés

Lehetséges ez egyáltalán? Fent van a telómon (Samsung Galaxy Mini) egy app2sd nevű alkalmazás, ami lényegében átteszi a mozgatható cuccokat a telefon belső memóriájából az sd kártyára. De nekem az kéne, hogy egyenesen az SD kártyára töltődjenek le a dolgok. Meg tudom ezt oldani valahogy? Létezik erre alkalmazás?


A belső memóriám csak 180 megabájt. Ez nagyon kevés. Folyton kiírja, hogy nincs elég szabad hely az eszközön.. Az SD kártyám meg 4 GB. Azon bőven elférne minden.



2014. szept. 14. 11:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Ahogy az ezt megelőző 20 millió ilyen kérdés esetén sem volt.
2014. szept. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!