Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet egy telefon...

Hogyan lehet egy telefon akksijának élettartalmát maximalizálni?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogyan kell egy telefont okosan használni,hogy az akkumulátor a lehető legtovább maradjon életben hosszú távon? Olvastam pl. olyanokat,hogy időnként teljesen le kell meríteni,aztán teljesen feltölteni,nem szabad sokáig töltőn hagyni,időnként ki kell kapcsolni a telefont, stb.Válaszokat előre is köszönöm!

2014. szept. 14. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Mind baromság amit olvastál. Az ellenőrzés során minősített élettartamot nem befolyásolod semmivel.
2014. szept. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ahogy előttem is írták, csupa baromság...ezek már agyrémek.


ha állandóan töltőnhagyod, az csak jobb, de nem örökélet. már sokan vannak olyanok, akik vásárláskor bekapcsolják, és évek múlva kapcsolják ki, amikor vesznek egy újat.

2014. szept. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A sok törődés nem fogja látványosan javítani a teljesítményt, mivel mire a látványos elavulás jelentkezik, már régen lecserélted, vagy "fillérekért" kicseréled egy újra az aksit, és megszabadulsz attól a kényszertől, hogy Te vagy a telefonodért, és nem fordítva.


Mindettől függetlenül tényleg nem jó, ha egész éjjel töltőn van, vagy ha sokszor fullra meríted (ezt elvileg az elektronika nem is engedi). Előbbi már csak csak környezettudatosság miatt sem :-) Utóbbinak meg nincs értelme, mert 10%-os töltöttséggel elindulni hülyeség...

2014. szept. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!