Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z Ultrát szeretnék...

Sony Xperia Z Ultrát szeretnék, de hol vegyem meg?

Figyelt kérdés

Telenoros vagyok, ott néztem meg, hogy kapható-e de sajnos már nem... GSM üzletekben gondolkozok, de félek hogy ott átvágnának. Online megrendelni, azért nem szeretném, mert mielőtt telefont veszek, szeretném azt kézbe venni (ha van rá esély ki is próbálni).

Tehát, mit ajánlotok, hol vegyem meg?



2014. szept. 14. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. szept. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

[link]


Én innen rendeltem! Olcsóbb, mint Magyarországon. Kedden vagy szerdán kapom meg.

2014. szept. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És a garancia?
2014. szept. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tévedtem! Ma reggel kaptam meg! 2 év garancia van rá. Gondolom vissza kell küldenem ha bármi gond lenne. De nem pénz, 12 euróba került a posta költség úgy hogy 510 eurós biztosítás lett a 2 telefonra kötve.
2014. szept. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!:))
2014. szept. 18. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!