Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az hogy az egyik...

Torpeti kérdése:

Miért van az hogy az egyik oldalon a Nokia Lumia 520 20 ezer forint a másikon pedig 50 ezer? Azt megértem hogy vannak külömbségek, de azt nem hogy miért ekkora hiszen ugyan az a telefon max. A szín más.

Figyelt kérdés
2014. szept. 14. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert nem frissítették az árat. A Media Marktban volt akciós év elején 19eFt a T-mobilos.

Amúgy olyan 25 körül van az ára.

2014. szept. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A reális ára jelenleg 30ezer Ft körüli. Én is láttam 20ezerért, de később kiderült, hogy vagy nem volt magyar menü benne, vagy nem volt töltő hozzá stb. Szóval valami hiányosság volt azoknál. 50ezerért még nem láttam. Vaterán is 25 körül hírdetik, de az új is majdnem annyi az üzletben. A szín mindegy, úgy is cserélhető a hátlapja.

Én is most akarok venni.

2014. szept. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igen, a forrást kell megnézni. az ilyen vip-phone féle gsm boltokkal az a baj, hogy tényleg levesznek egy 10est az árából, de nem adnak hozzá semmit, ellenben plusz pénzért kérheted hozzá, de az meg lehet h +15ezerre jön ki, de amúgy ki lehet fogni normális helyeken is 20ért, csak várni kell az akciót. szerintem karácsonykor biztos lesz extreme digitalban is, meg media marktban is.

ahol 50ezer, ott tényleg nagyon nem törődnek az árak frissítésével, vagy nem tudom mitől lehet olyan drága, szerintem piacra dobáskor sem volt 40nél több, vagy igen?

2014. szept. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek hasznos válaszokat adtatok!
2014. szept. 14. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!