Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szűnt meg a cella...

Miért szűnt meg a cella információ szolgáltatás?

Figyelt kérdés
Azoknak akiinek sima telefonjuk van tudnák használni, jó mondjuk itthon csak település nevének kijelzésére használta a Telenor de eredetileg infók sugárzására tervezték (pl hírek, időjárás, egyéb infók)
2014. szept. 14. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs értelme. Azon kívül, hogy kiírta melyik városban vagy semmire nem használta egy szolgáltató sem, az pedig rég rossz, ha nem tudod melyik városban vagy. Max valami durva buli után jöhet jól ha ismeretlen helyen ébredsz.


Okostelefonok és mobilinternet idejében erre semmi szükség.

2014. szept. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk tényleg, ez logikus. De mondjuk 10-12 évvel ezelőtt jobban ki lehett volna használni pl.egy bizonyos csatornán csak időjárás előrejelzést továbbítani
2014. szept. 14. 18:09
 3/3 anonim válasza:

Ez egy nagyon csúnya húzás volt a szar Telenortól. Az előző hozzászólónak nincs igaza, jelenleg Magyarországon az a helyzet, hogy felülök egy vonatra vagy egy buszra, és télen a koromsötétben nem tudom hol vagyunk. Úgy kell figyelni minden megállónál, ha meg olyan helyen járok ahol még nem voltam, akkor nincs mire támaszkodjak. 10 éve segítségemre volt a Pannon, mostmár magam vagyok, és ez így szar.

A GPS-es telefonnal meg kitörölhetem, ha nincs vétel a fémkaszniban. Pláne MÁV esetén.

2014. dec. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!