Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 720p videó iPhone 4S-en?

720p videó iPhone 4S-en?

Figyelt kérdés
Eddig arra jutottam ,hogy az iPhone 4S csak 1080p-s videókat tud felvenni, ami szerintem szívás, mert még ha egy 16G-s készülékről is lenne szó,(ami ugye már csak 14G memória) úgyis kb. csak 84 perc,és még nincs semmi a telefonon,csak egy videó,és már semmi hely. Régi telómon 2GB-re 2 óra plusz fért fel,nem a legjobb minőségben,de azért elég részletes volt. Nincs valami aplikáció,amivel belehet állítani a videó minőséget, és ezt a 1080p-t lehozni 720-ra?

2014. szept. 14. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
vannak külön kamera alkalmazások nézz szét
2014. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És tudsz nekem mondani egy konkrétat(lehetőleg ingyenes).
2014. szept. 14. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
én is emiatt váltottam, mert nem volt elég a 16 giga. nem tudom 100%-ra mondani, én ProCam 2-t használtam, asszem az fizetős, viszont az sem 720p-ben rögzít, hanem utólag konvertálja át(legalábbis ezt tudom annak betudni, hogy miután megállítom, egy hosszabb, akár 30-40 perces videó után rengeteg időbe telik, mire feldolgozza)...úgyhogy sejtésem szerint ugyanúgy 1080p-ben veszi fel, így nem lesz több hely. hogy a többi alkalmazás is így működik-e azt nem tudom.
2014. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Beállítások kamera felbontás 720 p
2018. júl. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!