Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja a hangnak...

Mi lehet a baja a hangnak (Lumia 520)?

Figyelt kérdés
Ha a 3,5 Jack aljzatba beledugom a fülhallgatót, akkor eltorzul a hang, például egy zenénél a zene hallatszik, de a szöveg nem. Ha a fülhallgató dugóját kijjebb húzom, akkor is forgatni kell, hogy megtalálja azt a pontot, ahol rendesen adja ki a hangot. Én kontakthibára gyanakszok, de nem vagyok biztos benne.

2014. szept. 14. 21:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Másik fülhallgatóval is kipróbáltam, azzal is torzít.
2014. szept. 14. 21:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálta az Xperiám, fültisztítót belenyomtam az aljzatba és megforgattam. Volt benne egy adag por.
2014. szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Eredeti, hozzá kapott füles? Vagy valahol vásárolt? Lumia gyári fülesének a csatlakozója picit rövidebb, talán 1mm-el. Ha kijjebb húzod szól, de monoban. Éljen az egységesítés!
2014. szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A füles a gyári, de megnéztem egy Sony Ericsson (az előző mobilom) fülhallgatójával, de azzal is torzult.

Amit az első válaszoló írt, azt megpróbálom én is, de fültisztítón kívül mit lehet még használni? Víz gondolom nem lenne jó ötlet.

2014. szept. 16. 22:16
 5/6 anonim válasza:
Akkor tuti kontakt hiba. Vízzel meg se próbáld. Javaslom a szervizt.
2014. szept. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na, most már sehogy sem megy, szóval megfogadom a 3. válaszoló (#5) tanácsát, és szervizbe viszem. Ha jól tudom, akkor még garanciális. Mit kell vinnem a telefonon kívül?
2014. szept. 22. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!