Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért tudnám eladni a...

Mennyiért tudnám eladni a sony xperia sola telefonom?

Figyelt kérdés
Szeretnék másik telefont, ezt pedig el szeretném adni minnél hamarabb, mert már úgy se használnám semmire és akkor már jó lenne belőle valamennyi pénzt csinálni. Karácsonykor lesz 2éves. Nagyon jó állapotú a kijelzőjén még csak 1db hajszálkarc sincs, egyszer ejettem eddig le ez a jobb alsó sarkán kicsit látszik.

2014. szept. 15. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress rá vaterán, jófogáson, olxen és látva az árakat meg a készülékek állapotát, határozd meg a te készüléked árát.
2014. szept. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ;) és akkor gondolom ha megvan az ár akkor ezek oldalak vmelyikére tegyem fel az én készülékem...

kb mennyi időre lehet számítani mire elviszik?

2014. szept. 15. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok


ha sok képet (jó minőségűt) teszel fel, és korrektül leírod, milyen a készülék, az árat is "helyesen" lövöd be, szerintem hamar, akár 1 nap, de lehet egy hét elviszik.

Korrekt leírás alatt azt értem, hogy helyesírásilag hibamentes, szépen fogalmazott, tagolt szöveg.

Sok hirdetést látni, ami úgy vam megírva, hogy forog a szeme az embernek mire elolvassa, és nem is tudja, mit olvasott.

Úgy írd meg a szöveget, hogy ha nem a te hirdetésed lenne, megvennéd.

Vagyis úgy írd, hogy ha elolvasod, úgy érezd: "oké, ezt kerestem, jó leírás, érthető, látom milyen a készülék, megveszem".

2014. szept. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat :)

Igen ebbe jó vagyok, csak ugye az se mind1, hogy milyen fajta a készülék mert ugye nem mind1 h milyen rá a kereset. Köszönöm még1x a válaszaidat:))

2014. szept. 15. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!