Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek erről a...

Jófej:D kérdése:

Mi a véleményetek erről a telefonról? ConCorde black bird

Figyelt kérdés

Akinek ilyene van az válaszolna néhány kérdésre?

Mennyire karcolódik a képernyője?

Jól viszi a játékokat?

Szokott lefagyni?

És jó telefon?



2014. szept. 15. 15:16
 1/5 A kérdező kommentje:
A neve: ConCorde BlackBird (rosszul írtam)
2014. szept. 15. 19:43
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem rossz telefon főleg hogy 4.4.2 KitKat android van benne.Ami hátrány hogy nem ismert nem sokat lehet róla tudni. És isneretlen a márka. Nem mindig van evvel hiba mert nekem is van egy Koobe 8x slim tabom és jól megy inmáron 2.5 éve de a ConCorde viszont a legócskább márka. A másik meg az ára én nem adnék érte 75 000 ft-t sőt még 30 000-et sem. Ha ilyen árkategóriákban keresel akkor ezeket javaslom: Samsung Galaxy S3 Mini,Lenovo A536,Samsung Galaxy Grand Neo,LG optimus L9 II ezek már elég jó telefonok. De persze ha ilyet vszel akkor nem sokáig fogja birni max 2-3 hónap. A kérdésekről:

Egész jól birja a képernyő a karcolódást viszont 1x -2x leejted összetörik.

Ha nagyon sokat (1-2 órát használod) képes bármire.

Játokokkal szemben jót tudok mondani,de ha a mostani érintős telefonokat nézzük akkor viszont mindegyiken mennek a játékok.

Jó telefon /\

|

|

Tehát nem annyira sőt.

2014. okt. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ok... Nekem két éve van egy Concorde tabletem (novum) és még a mai napig kiválóan működik. (pedig első évbe tényleg nagyon sokat használtam)

Amiket írtál én gyengébbnek látom, az igaz hogy márkásabbak, de azt meg kell fizetni.

És erről kinek mi a véleménye? Xiaomi redmi note


De ha a kettő közül kéne választani még mindig a concorde lenne, mert olcsóbb (bár ez inkább bolt függő) És nekem elég az az 5 col.

2014. okt. 7. 20:49
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak azért nem döntöttem még el, mert láttam olyan véleményeket róla hogy vissza kellet vinni.. De ez nem tudom hogy mennyire gyakori.
2014. okt. 7. 20:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvettem, és meg vagyok vele elégedve, Jo telefon :)
2014. dec. 16. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!