Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kb.2 éve lettem platinakártyás...

Kb.2 éve lettem platinakártyás a Telekomnál. Most a honlap azt írja, aranykártyás vagyok. Miért?

Figyelt kérdés
Júliusban lejárt a 2 év hűségnyilatkozatom, vettem egy új telefont, ezzel összefügghet? De miért tesznek vissza az előző szintre, ha így is van??? Azért nem mindegy a kedvezmények miatt.
2014. szept. 16. 08:35
 1/4 A kérdező kommentje:
És azt se értettem, miért kapott sok ismerősöm szinte ingyen telefont, és én miért kaptam csupán pár ezerrel olcsóbban. Ők arannyal, én platinával. Még pontjaim is voltak, nem kevés. Hogy is van ez???
2014. szept. 16. 08:39
 2/4 A kérdező kommentje:
Senki nem tudja???
2014. szept. 17. 18:55
 3/4 anonim válasza:
Menj be és förmedj rájuk és magyarázd el nekik nyomatékosan úgy, hogy semmivel se tudják szinte kimagyarázni magukat, de előtte nézz utána saját magadnak is és legyél felkészülve a szabályokból mert lehet esetleg nem tartottál be valamit és azért lettél aranykártyás (csak találgatok) én még nem jutottam el sajnos arra a szintre :/
2015. jún. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A fèlreèrtèsek elkerülèse vègett elmondom, hogy az arany kártyás sokkal magasabb, mint a platina! ;) èn azèrt vagyok felháborodva, hogy 4 ève folyamatos előfizum van, de mèg nem lettem arany kártyás! Szóval...örülj, mert az arany kártya sokkal magasabb! Èn most platinás vagyok 5490-es előfizuval, de ugyanez az előfizetès arany kártyáskènt mindössze 3990 ft :)
2016. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!