Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s5 vagy Sony...

Samsung Galaxy s5 vagy Sony Xperia Z2?

Figyelt kérdés

Nem tudok dőnteni. A Sony telefonjában nagyon tetszik a külsője, az üveghátlap, a szoftvere, és nincs benne az érintős visszagomb.

De Samsungban meg, hogy ban ujjlenyomat leovasó, pulzusmérő.

Arra lennék kíváncsi, hogy melyik fotóz jobb, melyikbek jobb a fogása stb.

A kamera elől hátul fontos lenne mert szeretek selfiezni.

Tudom, hogy jobb a Sony megapixelszáma, de attól még lehet jobb a Samsungé is.



2014. szept. 16. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

A pulzusmérő csak parasztvakítás!!!

És egyértelműen Z2. Sokkal minőségibb mint az S5

2014. szept. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Egyértelműen Z2, címszavakban:


Anyaghasználat (üveg) letisztult, nem szappantartó.

3Gb ram (aminek igazából a samsung féle touchwiznek lenne szüksége de minnél több annál jobb)

Kamera kb. ugyan olyan jó mindkettőben.

Sony szoftveresen jobb, stabilabb.

IPS kijelző, ami igazából szubjektív, de sokak szerint is jobb


IPS: természetes színek, jó fényerő

Amoled: Sárgás-rózsaszínes fehér szín, kicsi fényerő, túlszaturált színek a zöld szinte már uv zöld viszont a fekete olyan mint ha ki lenne kapcsolva a kijelző.

2014. szept. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
A Sony mindig szép és jó papiron, aztán mindig kiderül, hogy egy év után kuka az egész. Nemegyszer jártam meg, régen Sonys voltam, mostmár csak Samsungom lesz, az azt is nyújtja, amit papiron is ir.
2014. szept. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

#3 Mert a Samsung aztán tényleg olyan rohadt jó márka, és mindig minden körülmények között csak és kizárólag eredeti, saját tervezésű, fejlesztésű termékeket dobnak piacra. Ilyen például a Galaxy s5-ben az ujjlenyomatolvasó (pont mint az iPhone 5S-ben), illetve a vízálló IP szabvány (Mint a Sony csúcsmodelljeinél).



A Z2 pedig messze felülmúlja akármelyik Samsung terméket!

Akármikor!

Főleg vízben!

2014. szept. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Ja, és az s5-ben levő kameraszenzort a Sony gyártja. A Sony kamerarendszere pedig messze a vezető az androidos készülékek esetében!
2014. szept. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%

"és mindig minden körülmények között csak és kizárólag eredeti, saját tervezésű, fejlesztésű termékeket dobnak piacra."


Ez a rész engem nem érdekel. Hanem az, hogy a 2012-es S2-őmet naponta agyonhasználom, és mindig tökéletes, meg csak megakasztani sem tudom. Közben volt egy Sonym, amit fél év alatt leamortizáltam, és fél év után már naponta kétszer lefagyott, stb. Annyira "szerettem", hogy közben az S2-őt is használtam. Nos engem ez érdekel, nem az, hogy honnan veszik az alkatrészeket megy ilyenek.

2014. szept. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Egy hónappal ezelőtt vettem egy Sony Z1-et. nagyon örültem, szép, jó, csúcsgép, stb...

aztán tegnap kezembe került egy LG G2... nos a Sonyt eladtam, és vettem egy G2-t...


a Sonynak akkor örültem másodszor, amikor eladtam..

a Samsung, LG azonos paraméterek mellett sokkal szebb, jobb, praktikusabb, mint a sony..

akinek meg a vízben fotózás számít, lenne mit mesélnem...


szóval galaxy s5... vagy G3, vagy G2,

2014. szept. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) A Sony mellett döntöttem
2014. szept. 17. 15:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó döntés :)
2014. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sony szebb,jobb viszonylag olcsóbb :)
2014. szept. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!