Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android eszközön hol lehet...

Android eszközön hol lehet beállítani, hogy a letöltött applikációkat ne a telefon tárhelyére, hanem az sd kártyára mentse?

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Beállítások>tárhely>SD v. telefonmemória:ide pipa
2014. szept. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neked sincs androidod.
2014. szept. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Több éve androidot használok, kezdve a 2.3-tól (vagy talán 1.6-tól) most 4.2 van.. (Tehetnék rá 4.4-et is, mert van rá, de ez így stabil)

Ha óhajtod, akkor LÉPÉSENKÉNT csinálok képernyőmentést és bemutatom Neked. Kéred, vagy elhiszed, hogy láttam már Androidot?

Azért nem ártana a tisztelt Kérdezőnek közölni, hogy milyen készülék és azon melyik android verzióról is van szó.

És nem tudom kinek is nincs kettőnk közül Androidja...

2014. szept. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tessék, kérés nélkül:

[link]

[link]

2014. szept. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4.1.2-es Note-ról van szó.
2014. szept. 17. 22:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Amit írtam (és látod is) működik 4.2-őn és most néztem 4.1-en is ugyanúgy.

Próbáld megkeresni, többet nem tudok segíteni, nem egyformák ugyanazon verziók sem.

2014. szept. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!