Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok ilyesmi jópofa appokat...

Tudtok ilyesmi jópofa appokat mondani mint pl. a Mobile_Observatory_Astronomy vagy a Smart Tools? Nem pont ilyenek, de amik érdekes appok. A másik ti milyen lauchert használtok, ha használtok? Nekem most a Next laucher 3d van fent.

Figyelt kérdés

2014. szept. 17. 07:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a hasznos appokat szeretem, nem a látványosakat.

Én ezeket ajánlom:


- Shush - a telefon lenémításakor megadható, hogy meddig maradjon néma. Kiváló megoldás arra, hogy ne felejtse az ember lenémítva a telefonját. Must have.

- Aldiko: könyvolvasó. A netről letöltött könyveket epub formátumba alakítva lehet olvasni a telefonon/táblagépen, kényelmesen.

- Torque: az autóm OBD portjára csatlakozó egységgel kommunikál Bluetoothon, paramétereket és hibakódokat olvas. Autósoknak nagy segítség. Szükséges hozzá egy OBD/bluetooth hardver interfész.

- App Backup & Restore: Az appokról biztonsági másolatot készíthetsz és vissza is állíthatod őket. Frissítés előtt érdemes némely appot backupolni, mert az update lehet, hogy rosszabb lesz, és így vissza tudod állítani.

- Call Logs Backup & Update: ugyanez a hívási előzményekkel.

- TinyAppWorks - Angol szótár: praktikus angol és német offline szótár.

- Galaxy Call Recorder: a hívásokat automatikusan felveszi. Hasznos, ha valamilyen adatra utólag szükséged van a beszélgetésből, vagy ha valamilyen üzleti/hivatalos ügyet intézel, akkor van utólag bizonyíték.

- iGo: Navigáció, klasszikus.

- Missed Call Reminder: Az elszalasztott és észre nem vett hívásokra és SMS-ekre figyelmeztet utólag hangjelzéssel. Testre szabható.

- Opera böngésző: a böngészés során az adatmennyiség 90%-át (!) megtakarítja. Mobilnethez kiváló.


A gyári launchert használom az S4-emen. Szerintem tök felesleges ezzel variálni, de mondjuk én már vén vagyok (40). Neked még biztos poén, hogy háromdé meg csillog-villog.

2014. okt. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát és 28 vagyok,de kb 1 éve szántam el magam,hogy vegyek egy komolyabb telefont már majdnem minden appot kipróbáltam kivéve az ilyen baromságokat.Ezért kérdeznék.
2014. okt. 8. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!