Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Elfelejtettem az Iphone...

Bue Sky kérdése:

SOS! Elfelejtettem az Iphone 4s keszulekem biztonsagi kodjat?

Figyelt kérdés
Segitsetek kerlek FONTOS! Megvaltoztattam az Iphoneomon a biztonsagi kodomat,mert tul sokan tudtak.Hirtelen valtoztattam meg es utana lecsuktam.Utana elfelejtettem a jelkodom.Hogyan tudnam felkapcsolni?

2014. szept. 17. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, erre rábxsztál, mert sehogy nem tudod.. :D
2014. szept. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha lopott, add vissza az eredeti tulajdonosnak, mert úgysem fogod tudni használni (aktivációs zár miatt, restore után kell a tulajdonos Apple ID-je és az ahhoz tartozó jelszó, különben nem fogod tudni aktiválni a telefont)

Ha nem lopott, akkor minden bizonnyal tudod a készüléken beállított Apple ID-t és jelszót, szóval próbálkozz DFU vagy Recovery móddal.

DFU:

1. Csatlakoztasd USB-vel a géphez a telefont

2. UTÁNA kapcsold ki (ha fordítva csinálod visszakapcsol)

3. Egyszerre nyomd le es tartsd nyomva a Home + Power gombokat 10 másodpercig,

4. Engedd fel a Power gombot, de a Home-t tartsd tovább, legfeljebb 15 másodpercig (a gép eközben "új eszközt" fog észlelni, ekkor már felengedhetsz mindent

5. iTunes segítségével állítsd vissza a telefont. (Restore)

Ha ez nem menne, Recovery módban csináld meg a restore-t.

1. Kapcsold ki a telefont

2. Tartsd nyomva a Home gombot kb. 5 másodpercig és miközben nyomva tartod, csatlakoztasd a géphez. Ha jól csináltad, egy USB kábel es egy iTunes lógó fog megjelenni a készüléken, az iTunes pedig figyelmeztetni fog hogy vissza kell állítani a készüléket mielőtt használhatnád.

2014. szept. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Ha sikeresen megvolt ez a folyamat, a készülék egy "Hello" felirattal fog köszönteni ahol be kell állítani az alap dolgokat (nyelv stb) majd utolsóként kérni fogja a készülékhez tartozó Apple ID-t és jelszót. Segítségképpen elárulja az Apple ID első betűjét, így fog kinézni: "a******@gmail.com"

Ez a védelem a telefon alaplapját zárja le, ami csak az Apple szervereivel aktiválható újra, és az addig nem fog menni, amíg a helyes jelszót meg nem adod. Másik Apple ID-vel nem fog menni! csak azzal! amit a készülék kér.

2014. szept. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok. Remelem a telefonon levő fontos adatok le vannak mentve máshova is mert nincs garancia hogy a restore után is megmaradnak.. Ráadásul i4S-re mar kijött az iOS 8 ami borzalmasan lelassítja, es ilyenkor a legújabbat teszi fel..
2014. szept. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen.Rengeteget segitett:)
2014. szept. 26. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!