Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem a biztonsági...

Elfelejtettem a biztonsági kódomat (? )

Figyelt kérdés

Nokia Lumia 625-ös telefonomon elfelejtettem a képernyőfeloldó biztonsági kódot.

A neten kerestem, hogy mit lehetne tenni. Eddig odáig jutottsm, hogy megvan az IMEI kódom és generáltattam egy master-code-ot.

Most mit kellene csinálnom (hova kell beírnom a master-code-ot?)? Kérlek segítsetek!

Köszönöm előre is.



2014. jún. 3. 21:05
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Olyat elfelejteni, amit nem egyszer használsz naponta??? Érdekes. Beviszed a nokiához, és megcsinálják.
2014. jún. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zakathol ***** válasza:
Igen, velem is sokszor előfordul, hogy egy naponta minimum 40-szer begépelt kódot elfelejtek.
2014. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az első válaszolónak üzenném, hogy a dühömben állítottam be random négyjegyű számot, ezért felejtettem el fél órával később, úgyhogy nem kell megjegyzést tenni arra, hogy hogy lehet elfelejteni.

végül sikerült rájönnöm.

2014. jún. 4. 20:49
 4/5 anonim válasza:
elöször is nehoyg bevidd mert az 10ezer forint lessz lazán csinálj egy hardresetet az kiuti a biztonságot is youtubéba ird be hoyg nokia lumia 625 hard reset ott mutatják majd hogyan kell és ez ingyen van
2014. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :) legközelebb evvel próbálkozom (bár őszintén remélem, hogy nem lesz legközelebb) ! :)
2014. júl. 9. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!