Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lefagyott a telefonom (Sony...

Lefagyott a telefonom (Sony Xperia M2) és nem reagál semmire (hosszan nyomott kikapcsoló gomb, fényképezőgomb stb) és nem tudom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szerelőhöz nem igazán szeretném vinni, mert nem szeretem ha képeimet valaki más is megnézi (persze nincs benne semmi titkos). Szóval van valami ötletetek?

2014. szept. 17. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Kinyitod és ott a szélén lesz egy gomb.

Minimális angoltudással simán meg lesz.

2014. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aztán cseréld el samsungra.
2014. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszönöm,elolvastam csak sajnos törli az összes adatot és azt nem szeretném :(

A másodiknak pedig:volt már samsungom de ritka szar egy márka úgyhogy ha nincs hasznos válaszod akkor inkább ne írj semmit :*:)

2014. szept. 17. 20:35
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
A sony jobb mint ahogy most kiderült...
2014. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

To force the device to shut down

Forcing Sony Xperia™ M2 to shut down


Detach the cover of the micro SIM card slot.

Using the tip of a pen or a similar object, press and hold down the OFF button until the device shuts down.


Ennyi. Kikapcsolja a telót. Semmi mást nem csinál.

2014. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

9mm: Tudjuk hogy utálod a Sonyt, el is fogadjuk hogy neked csak a Samsung a legnagyobb és az egyetlen akit istenítesz.

De légyszi a negatív kritikáid inkább tartsd meg magadnak, mert mindenkinek más az ízlése telefonok terén.


Kérdező: Xperia Z2-m van és megnyugodhatsz, csak újraindítja a telefont, semmilyen adat nem veszik el róla.

2014. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!