Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Törött android képernyő! Mit...

Törött android képernyő! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A képernyőm betört, nem látni rajta semmit, de a be és ki kapcsolásra reagál, azaz nem halt meg. Van olyan program, művelet, akármi, amit ha PC-re letöltök/végrehajtok, akkor esetleg tudnám vezérelni a telefont onnan? Mindezt anélkül, hogy a telefonra bármit rá tudnék telepíteni. Továbbá az USB kapcsolatot is "jóvá kell hagynom" mobilon belül, és jelenleg ezt sem tudom megtenni. :( Kérlek segítsetek!!

2014. szept. 18. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:
MyPhoneExplorer. USB-t bedugva és programot a gépen elindítva, feltelepült és elindult a kliens a telefonon is. Sok mindent tud a program, többek között a telefon vezérlését is.
2014. szept. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!! az "USB jóváhagyás" nem szükséges hozzá? mert ez lehet még egy nagy probléma :S
2014. szept. 18. 09:46
 3/6 A kérdező kommentje:
bocsánat nem értek nagyon hozzá. USB jóvá hagyás alatt azt értem, mikor bedugom a kábelt, a telefonon is a beállítások menüpont alatt pár dolgot jóvá kell hagynom, hogy létrejöhessen adatátvitel
2014. szept. 18. 09:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Remélem nem. Nekem nem kellett jóváhagyás, azonnal működött. Inkább az USB hibakereséstől félek, ha az nincs bekapcsolva, nagy eséllyel nem fog működni.
2014. szept. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
baj van :S nem érzékeli--- no device attached... vszínű akkor ez a debugging az oka :S mást mit tudok tenni? :S
2014. szept. 18. 16:22
 6/6 anonim válasza:
az engem is érdekelne :(
2017. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!