Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc one Android 4.4.2 készulék...

Htc one Android 4.4.2 készulékemre elso fissítés ótan nem tudok semmit letolteni. Sem appokat, sem újabb szoftver frissítést, semmit. Mi lehet a probléma? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 18. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbálkoztál már biztonsági mentés utáni factory resettel?
2014. szept. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen,semmi.:(
2014. szept. 18. 18:40
 3/9 A kérdező kommentje:
Vissza tudnàm àllítani teljessen az eredeti àllapotàba amilyen a frissítés elött volt? (Első androidom)vagy ha vissza viszem az üzletbe ott meg tudjàk csinàlni?
2014. szept. 18. 19:32
 4/9 Come back ***** válasza:
Már nem tudsz az android verzión változtatni! Ha csak nem rootolod a készüléket. Én a az alkalmazás infóban töröltem volna először a play store cache, magyarul az adatokat, utána működik a letöltés. De ha csináltál gyári beállítások visszaállítását, akkor nem tudom. A letöltés még a helytelen dátum és idő beállítások miatt nem szokott működni. Gondolom, nálad jól be van állítva.
2014. szept. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi igen minden rendben van vele amúgy. Azt hiszem holnap vissza is viszem. Azt remèlem ők megtudjàk csinàlni, vagy szervizbe küldik.
2014. szept. 20. 16:52
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vacakoltak vele a bolban , kaptam egy zsír újat. Nem ajánlom senkinek hogy frissítéseket toltson le a telefonjára. Nagyon ratyi lett az egész utána. De így eredeti állapotában nagyon jó, nagyon szeretem.
2014. szept. 25. 23:37
 7/9 Come back ***** válasza:
Azért ezt nem merném így kijelenteni. A frissítés mindig egy pozitív irányú fejlesztés. S az esetek nagy részében mindig jól frissül a telefon. Ha meg nem akkor gyári beállítások visszaállítása megoldja azt! A HTC nem Samsung és nem is IPhone minőségű. Komoly gondja lehetett, ha ki se javították.
2014. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom hogy nem e javìtották meg,mert egyből elvette a pali és mondta h kapok újat. Lehet van nekik ebben valami üzlet, hogy minnél több fogyjon. Nem magyarorszàgon történt amúgy ott nem tudom hogy megy az ilyen. Megint kéiírja hogy elérhető a rendszer frissítés, de már nem merem be vállalni.
2014. szept. 26. 23:40
 9/9 Come back ***** válasza:
Csak a vásárlást követő 3 munkanap után cserélik a hibás készüléket. Mindig javítják, ha javítható. Üzlet akkor van benne, ha ezért te fizettél volna, de gondolom nem tetted. Szerintem típushiba ennél a készüléknél és tudták, hogy nem érdemes javítani.
2014. szept. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!