Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom használni a...

Miért nem tudom használni a mobilnetet?

Figyelt kérdés
Telenoros vagyok, és egyszerűen nem tudok mobilnetet használni, megrendelem, fizetek érte és semmi, de a hónap végén küldik hogy lejárt.. ez megy már 2 hónapja, előtte kifogástalanul működött, mi lehet a baj (ha az számít atomerőműves kártyám van) ?

2014. szept. 18. 18:44
 1/9 b95 ***** válasza:

Valószínűleg valamit rosszul állítottál be (vagy egyáltalán be sem állítottál) a telefonodon.


De ez most komoly, hogy 2 hónapja fizeted a netet, úgy, hogy közben nem működik, és még csak a kisujjadat sem mozdítod az ügy érdekében?


Jesszus, de sötét vagy :D Legalább a nyamvadt Telenor boltba eltolhattad volna a hátsódat ennyi idő alatt...


Vagy arra vártál/vársz, hogy majd magától megoldódik? Hát akkor kitartást hozzá! :D

2014. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nah akkor elmondom bővebben mert a fontos részt kihagytam: rokonom az atomerőműben dolgozik, és ott a dolgozók kapnak pár SIm-kártyát, amit oadaadhatnak bárkinek, és ezzel egymás közt ingyen telefonálhatnnak. Nos én egri, ő pedik paksi. Bármikor amikor bementem mondták, hogy mondjam a jelszavam, ami eddig a telefonszámom utolsó 6 számjegye volt, de azt ondták nem ez. Felhívtam paksi rokonom (ő a kártyák tulaja), és azt mondta, hogy ez a jelszó de neki se fogadják el, ezért a telenornál nem tudtam mit csinálni.Ez volt az első hónapban. Múlthéten megint bementem, hogy esetleg tudnak-e valamit csinálni, megnézték a telefonomn, azt mondták hogy minden rendben csak én vagyok gyökér (...) , próbáljam meg mki-be kapcsolni a netet hátha jó lesz és így elküldtek. Tegnap ismát visszamentem, most pedig azt mondták, hogy a tulajnak kell bemennie egy Telenor üzletbe , hogy ő készpénzel rendeljen a számomra netet. Közbe meg kapom az sms-eket, hogy:hogy már cask pár napom van hátra az 500 MB-ből.Csak arra tudok következtetni hogy a telefonon kell valamit csinálnom hogy működjön.
2014. szept. 18. 19:12
 3/9 anonim ***** válasza:

APN-t ellenőrizd (1-2 hónapon belül ráérsz megnézni :)))

A céges kapcsolattartóval játszátok le a szolgáltatások megrendelésést (van ahol csak ő intézkedhet, meg olyan flotta is van, ahol te is)

2014. szept. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezt az APN-t mondtá már, hogy be kell írni hozzá hogy net, de azzal se nagyon ment
2014. szept. 19. 13:39
 5/9 b95 ***** válasza:

Igen, ez valóban lényeges rész, így már valóban más a helyzet. :)


Milyen OS fut egyébként a mobilodon?

2014. szept. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Wp 8.1
2014. szept. 19. 21:24
 7/9 b95 ***** válasza:

Oké.

Akkor ellenőrizd, hogy a beállítások / mobilhálózat+SIM kártya menüben be van-e kapcsolva az adatkapcsolat, illetve hogy az ezen a felületen levő SIM kártya beállításai menüben mi van beállítva legnagyobb kapcsolatsebességnek!

2014. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Alapból hogy ha be van kapcsolva csak akkor működne, kapcsolatsebesség meg 3g-n van
2014. szept. 19. 21:49
 9/9 b95 ***** válasza:
De nem működik, azért kérdeztem rá :D
2014. szept. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!