Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok segíteni?

Bue Sky kérdése:

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérdezni, hogy az Iphone 4s készülékemről szervízben eltávolítható-e a biztonsági jelkód? Sajnos letiltott a telefonom, mert elfelejtettem a kódot.Ha igen, mennyibe kerülne? Nagyon fontos lenne!!

2014. szept. 19. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, el lehet távolítani szervizben. De nem értem ehhez koért akarod szervizbe vinni?

Otthon is el lehet.

2014. szept. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Itthon hogyan lehetséges ezt megcsinálni? Próbálkoztam rákerseni és magamtól megcsinalni, de félek nagyobb kárt okoznék, mint hasznot és tönkretenni sem szeretném
2014. szept. 19. 17:05
 3/8 anonim ***** válasza:
iTunesban restore plod a telefont.
2014. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Restoreolod
2014. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretném elrontani,inkább szervízbe vinném. Ha valaki tudja megtudná mondani kb. mennyibe kerülne és mennyi ideig lenne bent a telefon?
2014. szept. 19. 18:18
 6/8 anonim válasza:
nekem 1 nap alatt megcsinálták és 4000 ft-ba került.
2014. szept. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most komolyan, hogy a fenében lehet elfelejteni a kódot?? Ha napi szinten használod képtelenség elfelejteni.

Ha loptad, akkor meg add vissza, mert ha letiltották, akkor úgyis használhatatlan lesz.

A restore-ral mi a fenét rontanál el? Ha nem lopott nem lesz semmi, olyan lesz mint az új. Nem kell hozzá atomtudósnak lenni. Csak egy gép kell hozzá meg az iTunes ja még meg kell nyomni pár gombot és kész.

2014. szept. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De amúgy tényleg. :)

Hogy a femébe lehetne elrontani? Éppen ezért van a restore, hogy van valami szoftveresen nem tuti akkor azt helyre rakni.

2014. szept. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!