Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja 2 éves telefon...

Mi lehet a baja 2 éves telefonomnak?

Figyelt kérdés

Majdnem két éves a telefonom, még garancia van rá.

Az a probléma, hogy nagyon hamar lemerül. de tényleg nagyon hamar... este feltöltöm, kikapcsolom éjszakára, reggel be, és 40%on van.

nem nyomkodom semmit, és lemerül. ALCATEL ONETOUCH 995ről van szó, ami régebben egy napot normál használat mellett simán kibírt.

azt hittem akksijával van a gond, hogy már idős nem bírja, de vettem hozzá utángyártott akkumulátort, és ezzel sem az igazi. baromi gyorsan lemerül.

azért nem vittem vissza T-mobilehoz, mert arra gondoltam, az új akksival nem lesz gond, meg amúgy is akksira nincsen garancia.

szerintetek mit csináljak? esetleg más lehet a probléma? ötletek?



2014. szept. 19. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem az akksival van a problema, akkor lehet valami app szivja az akksit nagyon. Probaltal mar factory resetet?
2014. szept. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!