Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti milyen gyakran cserélitek...

Ti milyen gyakran cserélitek a telefonotokat? És milyen van/volt?

Figyelt kérdés
Nekem volt egy 5130 X-press Music Nokiám, az 2 évig bírta, mert vízbe esett. Utána vettem egy Nokia 500-at (jelenleg is ez van) és 2,5 éves múlt, decemberben lesz 3 éves. Játékok nincsenek rá, zenehallgatásra, videonézésre, e-mail olvasására még tökéletes, na meg persze telefonálni. Lassan majd tervezem a cserét.

2014. szept. 19. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában 1-1,5 évente.Egy-két kivétel van amikor hamarabb vagy később cserélem.Jelenleg egy Galaxy S4-em van,októberben lesz 1,5 éves,de a jelenlegi álláspont szerint ez megéli nálam a 2 évet:D Ezelőtt egy Galaxy S3-mam volt de ezt 7 hónap után leváltottam az S4-re.
2014. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ritkán cseréljük.
2014. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Altalaban olyan 2 - 2.5 evet huz nalam egy telefon(persze lehet ennel rovidebb, hoszabb nem igazan volt). Legelso telom egy Sagem Mc 820 volt, azutan meg 3 Sagem, majd 1 Sony Erricson, 1 Lg. Jelenleg egy Moto G-m van.
2014. szept. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem az 5130-as beleesett a vízbe. Után CSAK kártyaolvasója vacakolt, mejd idővel az is magához tért. A telefon oldalában vannak/voltak LED-es világítások, amelyek zenehallgatás közben, ütemre villogtak. De a LED-ek kiégtek. A szervízben azt mondták oké, mert még garanciaidőn belül volt. 1 hét múlva megyek a készülékemért, kicserélték tényleg a LED-ek égtek ki. Kapom hozzá a kis papírt, amelyen ez áll: Javítás módja: Heggesztés! Néztem nagyot de mondom mind1, működik ingyen volt mert garis ok. 2 nap múlva a zsebemben érzem, hogy a telefon iszonyatosan melegszik. Mondom magamban biztosan csak a nap süt rá és amiatt ilyen meleg. Hazaértem na, mindjárt lehül. Na persze! 6 órán keresztül tűzforró volt, és lemerült. Éjszaka elkezdtem tölteni másnap reggel megint kezdi. Amint bekapcsolom felforrósodik akksija 2 óra alatt készenlétből lemerül! Visszavittem megint, ok megjavítják. 2 hét múlva megyek érte, és közli az eladó, hogy zárlatos lett a telefonom alaplapja, megcsinálták volna, de vizet találtak benne így ugrott a garancia! Választék: 13.000 ft-ért új alaplapot rakatok bele, és még megy 1 ideg, vagy hagyom az egészet. És hagytam. Utólag rájöttem, hogy a szervíz rontotta el szerintem, hisz egy olyan kicsi panelt heggeszteni, anélkül, hogy a mellette lévő áramkör ne olvadjon meg szinte lehetetlen. Ha hagytam volna a LED-eket, akkor még tán a mai napig működne!
2014. szept. 19. 20:20
 5/5 anonim válasza:
Ha végleg elromlik.
2018. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!