Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s vélemény?

Lipusz Eszter kérdése:

Iphone 5s vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudom, hogy kijött már az iphone 6 is, de az nekem egyáltalán nem tetszik. Az 5s számomra a tökéletes telefon. Max 100.000 forintot tudnék érte adni, vagy LG G2-t cserélni, ami persze szinte vadonat új, alig 4 hónapos, GSM boltban vásárolt. Tudnátok valahonnan olcsón ilyen telefont? Ebay-ről nézegettem, és találtam 60.000-ért is. Szerintetek megérné? Megbízható az ebay oldal? Vagy ha esetleg valakinek van ilyen telefonja, vagy LG G2-re cserélné, az minél hamarabb írjon. Nem nagyon szeretnék feketét. De a lényeg, hogy segítsetek nekem hogy olcsóbban kapjam meg. És a véleményetek is érdekelne a telefonról.

2014. szept. 19. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó telefon, de 100.000 ft-ért nem nagyon fogod megkapni, ezzel sajnos el kell keserítselek.
2014. szept. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100.000-ért max Ebay-en kapod meg ,de jól nézd meg hogy független-e mert különben itthon nem tudod majd telefonként használni.
2014. szept. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Add el a G2-t es potold ki vele a szazezret. Mert ennyiert ujonnan iPhone-t sajna nem fogsz kapni, meg hasznaltan se nagyon. :/
2014. szept. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet, hogy Ebay-ről olcsóbb, de inkább ne kockáztass mert ha megveszed, és utána belföldön nem fog működni akkor gáz van.
2014. szept. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!