Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem frissül a telefonom?

Miért nem frissül a telefonom?

Figyelt kérdés

Szaisztok.Van egy Sony Xperia L telefonom.a minap jelzett hogy frissítés áll rendelkezésre(Rendszer).Hozzácsatlakoztattam a számítógépemhez. Elindítottam a frissítést,azt írta hogy a előkészíti a számítógépet a frissítésre,de olyan 1\3,1\4 töltésnél megáll és nem csinál semmit.Próbáltam már 3-szór de mindig ugyan ott áll meg.( a telefont ki is húzhatom,azt írta, próbáltam mindkét módon ki\be dugva\húzva is de nem működött)Mi lehet a gond?

Előre is köszi!



2014. szept. 20. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a gond hogy Sony.Amúgy is elsz.rja a frissítéseket de ezek szerint magával a művelettel is gondok vannak.
2014. szept. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1. Ne általánosíts! Egyáltalán nem az a gondja, hogy Sony, én a Z1 Compactomat tökéletesen és hiba nélkül frissítettem, aminek köszönhetően tovább bírja az akksi is.


Kérdező:

1. fel volt a telefon töltve teljesen? Mert nekem a Ray (és a Galaxy S4 minim is) azért nem frissült, mert az akksi nem volt teljesen feltöltve.

2.ha van wifid, próbáld wifin keresztül frissíteni

2014. szept. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

A telefon nem volt feltöltve teljesen,de most megpróbálom úgy. Wifin keresztűl nem tudom mert azt írja hogy számítógép szükséges.A számítógép előkészítésénél fagy be,magát a frissitést nem is kezdi el.

2014. szept. 20. 14:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Na mi lett kerdezo?
2014. szept. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült lefrissítenem,de nem ezen a gépen,hanem egy másikon.A másikon tökéletesen lefrissítette magát,nem tudom ezen mi leheta gond.
2014. szept. 22. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!