Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik eri meg jobban? Xperia...

Melyik eri meg jobban? Xperia z2 vagy iphone 5? Velemenyeket kerek, aki mar tapasztalta hogy melyik a jobb. Ne mas telefonokat mondjatok legyszi!

Figyelt kérdés

2014. szept. 20. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Iphone 5! Az IOS 8 nagyon szuper,teganp előtt jött ki,és ha egy újabb verziót adnak ki, letöltöd és szépen fut rajta. Xperia z2 meg el fog avulni,2 év és eladhatatlan lesz. Én sok ember kezébe látok Iphone 4s-t! Pedig nem mostanában gyártották.
2014. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat:

Nekem Z2-m van, havernak iphone 5.

Közel 3 hónap használat után haver le akarja cserélni Z2-re, vagy Z3-ra, mert egyszerűen jobb.

Tesóm Z1Compact-ja is jobban teljesített nálunk, mint a haver iphone-ja.

Ez az én tapasztalatom. Szerintem nem fog elavulni. Volt régebben Samsung telefonom is, az új S5-öt is kipróbáltuk, szóval nem Sony párti vagyok, csak szimplán a tapasztalataimra hagyatkozok.

2014. szept. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sony,
2014. szept. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Alapból Sony mániás vagyok, de nem csak ezért szavazok rá. Nekem is volt már Iphone-om, és rengeteg ismerősömnek is van/volt, nincsenek vele megelégedve, főleg azért, mert 1-2 évre van gyártva (persze ha 2 évente akarsz telefont venni, akkor az Iphone tökéletes). A kamerája viszont nagyon jó (a Z2-nek is). Mint az első válaszoló írta, valóban sok ember kezében lehet látni, főleg, mert "menő" és mert valakivé teszi az embert. Hát igen, ez 2014.
2014. szept. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én azt mondanám, hogy az iPhone 5 jobban megéri. Egyik ismerősömnek még iPhone 4 van, egy másiknak pedig 3GS, és még mindig tudják használni, anélkül hogy lefagyna, akadna. Én iPhone 5-öt használok, és teljes mértékben elégedett vagyok vele. Igaz a Sony most nagyot alkotott, főleg a Z' Compact-tal, de ha a rendszert is nézzük, akkor abban az Apple telefonok verhetetlenek. Én azt javasolnám, ha az itteni válaszok nem győztek meg, hogy próbáld ki mind a két telefont. És még megjegyezném, bár ezzel nem szeretnék vitát szítani, hogy az iPhonokba nem véletlenül nem kell 4-8 megos processzor, ugyanis 2x1.3 Ghz is elmegy az iOS tökéletesen. Remélem tudtam segíteni.
2014. szept. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszonom:)) es te honnan vetted az iphonet?:oo mennyiert?
2014. szept. 21. 10:53
 7/12 anonim válasza:

A szüleimtől kaptam, és tényleg teljes mértékben elégedett vagyok, az iOS 8 meg nagyon frankó lett. Bár egy dolgot megjegyeznék, ha iPhone 5-t vásárolsz, egy tokot is vegyél hozzá, mert sérülékeny a külseje. Én tokban tartom, és egy karc nincs rajta, és sokan mondják, hogy tokban nem olyan esztétikus, de az Ozaki jó tokokat gyárt. (0.3 mm és 3g az én tokom.) iSamurai-n megnézheted, ott vannak használtak, újak, és kíméltebb állapotúak is, illetve tokot is tudsz ott venni.

Itt pedig linkelnék egy videót az iOS 8 top 20 funkciójáról: https://www.youtube.com/watch?v=uWxwig4Tr2o

2014. szept. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom :DD es honnan vették a szuleid?:/ mennyiert?
2014. szept. 21. 11:33
 9/12 anonim ***** válasza:

#5:

A véleményed a másik vonalról nézve:

Semmit sem ér a 2x1,3 GHz a 4x2,3 GHz-val szemben, ha nincs rá megfelelő op.rendszer.

A telefonokat nézve a Z2 rommá veri az 5-öst.

Viszont ha a szoftveres oldalát nézzük, akkor sem fenékig tejföl az iOS. Az Apple rendszere azért stabilabb, mert csak egyetlen egy márkára van optimalizálva és zárt rendszer.

Az Androidot viszont -mivel szinte az összes márkára ezt húzzák- nehéz lenne optimalizálni és ebben keresendő az Android hibáinak az oka, mivel egy nyílt rendszerről van szó.

2014. szept. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9: Teljes mértékben igazad van!
2014. szept. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!