Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G3-nak rosszabb a kamerája...

LG G3-nak rosszabb a kamerája mint az S5-nek?

Figyelt kérdés
Csak mert nekem LG-m van és összehasonlítottam egy S5-nek a kamerájával és feltűnően jobb volt a Samsung,tény hogy sötét volt de attól még nem értem hogy miért sztárolják az LG képernyőjét ha a lényeg tehát a kamera része gyengébben muzsikált.

#Samsung S5 #kamera jobb
2014. szept. 20. 14:10
 1/4 anonim válasza:
Haveromnak g3 van es nagyon jo a kameraja .. nagyon kivalo kepeket keszit.. sokkal jobb mint az s5 nek
2014. szept. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Április 1. már elmúlott fiam :D
2014. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elképzelhető hogy akkor az én készülékemmel van a baj? Mert a képek nappal jó fényviszonyok mellett szépek viszont a sötétebb helyeken a fénykép és a videó egyaránt "szar"....nagy a képzaj is
2014. szept. 20. 20:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon siralmas a helyzet akkor vidd be szervizbe és ot majd megmondják hogy mi a teendő.
2014. szept. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!