Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok nekem mondani olyan...

Tudnátok nekem mondani olyan hedset/fülhallgatót ami kompatibilis LG Optimus F6 telefonommal?

Figyelt kérdés
Zajszűrös, agyba dugós kellene, ha lehet ezüst fekete fehér esetleg sötétkék színben. Ne legyen drága, de megbízható legyen.

2014. szept. 20. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Véleményeket kérnék hogy melyik érné meg jobban, tapasztalatokat, árukeresőn én is meg tudom nézni, de azért köszi
2014. szept. 20. 14:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit az elso linkelt, az a tokeletes fulhallgato szamomra. Nagyon jo hangzasa van, strapabiro, es lehet kapni feherben es feketeben js.
2014. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ez tuti hogy jó?
2014. szept. 20. 14:52
 5/6 A kérdező kommentje:
Zajszűrős? csakmert azt nem irja.
2014. szept. 20. 14:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Elmondom neked, hogy a "ne legyen drága és zajszűrős legyen" nem nagyon illik össze.


A jó zajszűrős fülhallgatók 30 ezernél kezdődnek.

2014. szept. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!