Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Moto G 4g vagy sima verzió?

Moto G 4g vagy sima verzió?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretnék venni egy moto g-t expansys.hu-ról, de nem tudom eldönteni, hogy az 53 ezres sima 3gs, nem bővíthető verziót vagy a 4g-s de bővíthető verziót vegyem meg. Mindkettő 8gb-s, és csak ezt a két fajtát árusítják expansys-on. Szerintetek? Szeretek zenét hallgatni, képeket csak minimálisat szoktam készíteni, de nem tudom hogy 5,5 gb hely, ami marad a 8gb-ből, az elég lenne-e mondjuk 200-300 zenére, kb 50-100 kép tárolására, és azért jó néhány app-ra.(facebook, mesenger, clash of clans, stb ) Másik kérdésem az lenne, hogy a 4g-s veziónál, ha beleteszek egy sd kártyát akkor arra tudok telepíteni app-eket is, vagy csak zenét,képet, stb.. dolgokat tudok tenni? Köszi előre is.

2014. szept. 20. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A memoriakartyara csak zeneket ,kepeket, filmeket tudsz tenni . Ha jol tudom.
2014. szept. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább a 4G, mert az az 5gb pont elpég lesz a programokora.
2014. szept. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 aHermann ***** válasza:
Azokat az appokat lehet SD kártyára is tenni, amelyeket úgy írtak meg. Ezeknél akár utólag is át tudod állítani, de én inkább azt javaslom, hogy az appok menjenek a telefon saját tárhelyére és az egyebeket (filmek, zenék, fotók, stb.) tedd SD-re. A leírtakból is látszik, hogy én mindenképpen a bővíthető telefont javaslom, mert 5 és fél giga hamar elfogy és a bővíthető telefon szerintem nem kerül lényegesen többe, még a plusz SD kártyával sem. Arra viszont érdemes lehet még figyelni, hogy milyen SD kártyát veszel. Cat10-est érdemes.
2014. okt. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sőt amik a sima G ben voltak hibák, pl beragadó gps azt a 4g ben javították
2014. okt. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!