Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon a Samsung...

Milyen telefon a Samsung GALAXY CORE LTE? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Aki tud, az írjon tapasztalatokat is! A válaszokat előre is köszönöm!

2014. szept. 20. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
megveheted, de szerintem túlárazott
2014. szept. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem azt kérdeztem, hogy túlárazott, vagy se, hanem azt, hogy jó telefon-e...
2014. szept. 21. 14:16
 3/4 anonim válasza:
100%
Te azt kérdezted, hogy "megéri megvenni?". Erre azt válaszolták, hogy túlárazott. Következtetés: A telefon lehet jó, de drága, valószínűleg nem ér annyit, amennyit tud. Tanulság: Nézd meg, hogy mit kérdeztél, és ne írj gyökérséget! Tanács: ha valaki értelmes választ ad, akkor azt illik megköszönni. Vagy ha nem megfelelő az információ, vagy nem arra válaszolt amire te rákérdeztél, akkor próbáld a következő formát: " Értem, dr mégis milyen maga a telefon, milyen tulajdonságai jók vagy rosszak, stb."
2014. szept. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem tetszik, több, mint egy hónapja megvan. Én úgy vagyok vele, hogy lassú, bár minden telefon van, meg természetesen mindent rátöltök, így egyértelműen ez okozza. Megéri az árát, ha tudsz rá vigyázni. :)
2014. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!