Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem volt meg soha netem a...

Nem volt meg soha netem a telefonon, mennyi adatforgalommal lehet kezdeni valamit?

Figyelt kérdés
Facebook, Viber, Skype, videonezes, app letoltes, meg amikor infora van szuksegem, akkor keresgelnek a neten. Ehhez kene, mit ajanlotok?

2014. szept. 21. 13:58
 1/2 b95 ***** válasza:
Ehhez azért kell min. 1 GB.
2014. szept. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem 7,5 GB-m van, és olyan bőven elég, hogy el se fogy soha. Bár videót ritkán szoktam nézni. Ha te sokat videózol meg töltögetsz le, akkor érdemes nagyobb adatforgalmat venni, bár 7,5 GB akkor sem kell szerintem.

Augusztus 31. óra 2 GB-m fogyott el, ebben benne van kb. 4 Youtube videó, Messenger, Facebook, játékok amikhez internetkapcsolat kell, Deezer és Play áruház letöltések.

2014. szept. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!