Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még az Iphone 4S 8GB?

Megéri még az Iphone 4S 8GB?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy megéri-e az árát még most is? Igazából a 8GB a necces. A mostani telefonomon van kb 90-10 zene és pár száz kép plusz egy-két játék/program. Szerintetek elég lenne? Még arra is kíváncsi lennék, hogy 512 RAM, mennyire elég? Olvastam valami olyat, hogy jobban takarékoskodik az IOS mint pl az android.

2014. szept. 21. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem. 3 éves telefon. Több frissítés nem lesz rá.
2014. szept. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az a 8gb hamar be telik sajna mert oda ment mindent pl gyorsitotar stb errol irok most is de tuti, hogy veszek egy xperiat
2014. szept. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majdnem soha nem érte meg. Még most is sokkal jobb mobilokat veszel a 4s árán...
2014. szept. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A fent leírt képek, zenék stb. mennyire venné igénybe a memóriát?
2014. szept. 22. 18:06
 5/5 anonim válasza:
Amiket leírtál, szerintem bőven elférnek rajta. Nekem volt anno 8 GB-os iPhoneom, elég sok albumnyi zene volt rajta, több száz kép, 40 app biztos. Viszont azért törölgettem is róla serényen, mert nem akartam, hogy megteljen, és ez ellene szólhat. Ezek mellett olyan 1 gigányi helyet tartottam szabadon. Szóval simán lehet elég, de kompromisszumokkal. A memória valóban nem tűnik soknak, viszont szerintem nagyon jól teljesít még mindig egy 4S.
2014. szept. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!