Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericcson W595 memóriakárt...

Sony Ericcson W595 memóriakártyát hogy kell megcsinálni? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a gondom, hogy 2 Gb-os M2 memóriakártyát kaptam a telefonhoz, ami működött is máig, karácsony óta. Most azonban, hiába veszem ki és rakom vissza nem működik, tehát nem kimozdult (amugy is, pont zené hallgattam, mikor egyszer csak kiírta hogy nincs memória kártya behelyezve). Nem tudja valaki, hogy kell megcsinálni? Elvigyem szervízbe vagy csak ekell állítani valamit?


2010. jan. 20. 16:09
 1/4 anonim válasza:
Sztem vidd el szervízbe, ha már garanciás!
2010. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a memóriakártyádnak semmi baja.a telefon sz@r@kodik.ha nem látja a telefon az a készülék baja.javaslat:kapcsold ki a telót majd be.általában ez segít.ha nem,akkor vedd ki a kártyát és ismételd meg az előzőt majd tedd be.ha így se jó akkor a kártyát formázd meg.mondjuk számítógép ha van kártyaolvasó.ha ez se segít akkor szervíz.de nem a kártyát hanem a telefont.csinálnak egy szoftverfrissítést,ami megoldja a helyzetet de a telefonod lassabb lesz valószínű.üdv:egy mobilszervizes
2010. jan. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kipróbáltam már amit írtál, de sajna nemjött be, úgyhogy szervíz :S
2010. jan. 20. 16:21
 4/4 anonim ***** válasza:
formáztad is?és kártya nélkül is kikapcsoltad?
2010. jan. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!