Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iphone 5-t hogyan tudom...

Apple iphone 5-t hogyan tudom deaktiválni elveszett módból?

Figyelt kérdés
Sziaztok olyan kérdésem lenne hogy hogy tudnám visszaállitani az iphonom elveszett módból mert érdekes módon ma törölte magát és teljesen lezárult.Kéri hogy aktiváljam de sohasem sikerül mert egyfolytában azt irja hogy a szerver nem elérhető.Tegnapi biztonsági mentést próbáltam telepíteni rá de nem engedi pc-n sem az itunes.Mellesleg az icloudból is teljesen törölve lett a készülék.

#iPhone #aktiváció elveszett mód deaktiválása
2014. szept. 21. 20:38
 1/6 Zakathol ***** válasza:
68%
Vissza kell adni a gazdájának.
2014. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hello, a kérdésem az lenne, hogy használtan vetted?
2014. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
magától nem záródik le...
2014. szept. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyébként pedig sehogy, szóval tényleg add vissza, mert te nem kezdessz már vele semmit, max nézegetheted.
2014. szept. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lopott a telefon és lezárta a tulajdonos, ezzel semmit nem tudsz csinálni, vidd be egy apple boltba és megkeresik a tulajt
2014. szept. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem,nem használtan vettem. újonnan van kb egy éve vettem t-mobilban, tegnap bevittem hogy meg tudják e javítani.. majd tájékoztatnak róla :D
2014. szept. 23. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!