Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szétszedtem a mobilom és a...

Szétszedtem a mobilom és a panelján lenne még egy SIM-nek hely. Ha én cinezek rá még egy foglalatot, akkor szoftvert is kellene frissitenem, hogy menyjen 2 SIM-mel?

Figyelt kérdés
Vettem egy ZTE alap telefont, csak hogy legyen még egy munkára, amit nem kell félteni semmitől se. Eddig szép és jó csak a 3,5-es jack kontakthibás (!). Na mondom ku va nyád, majd én megcsinalom (iacon vettem és vissza hiaba viszem már). Erre, mikor szetkaptam azt láttam, hogy be van jelölve meg minden a panelon a helye egy masodik SIM-nek. Arra gondoltam, ha már zenét nem tudok vele rendesen hallgatni meg fulessel telefonálni, akkor legyen 2 SIM-es. Ez még igy szép is lenne, de biztosan frisiteni kellene. Valakinek valami hasonló tapasztalata, esetleg valami tanács? A válaszokat előre is köszönöm.

2014. szept. 22. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég valószínű, hogy a szoftver nem tudná kezelni ezért hiába rakod bele nem lenne semmi haszna.
2014. szept. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tengor ***** válasza:

Ha csak a SIM foglalaton múlna, akkor nem spórolnák le róla azt a pár 100 Ft-os foglalatot, ha aztán pár ezerrel drágábban adhatnák a telefont.

A hardvernek is tudnia kell kezelni a két SIM kártyát (ha a kettőt együtt akarjuk használni, akkor minimum egy másik GSM modul is kell a telefonba).

Persze a plusz hardverek helye is megvan és talán be is szerezhetők az alkatrészek, de biztos, hogy olcsóbban jössz ki, ha megveszed a telefon dual SIM-es verzióját.

2014. szept. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!