Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy a mobilnete...

Miért van az, hogy a mobilnetemnél mindig E betű jelzés van?

Figyelt kérdés

Állandóan Bp.-en vagyok, ott is lakom és mindig E betűvel "megy" a netem..régen normális volt és G vagy H volt, amivel sokkal gyorsabb volt a netem...még vidéken is. Ötlet? Ha bemegyek a Tmobile-ba, ott tudnak segíteni?


Köszi :)



2014. szept. 22. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak átállítottál valamit ezért nem megy a 3G?

G meg a gprs és azzal lassabban kéne mennie.

2014. szept. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lehet, elképzelhető...az a baj, hogy ehhez a részéhez nem igazán értek, tudnál segíteni, hogy hol lehet visszaállítani meg hogy hogyan? :)
2014. szept. 22. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Mobilhálózatok->Hálózati mód és itt tudod állítani, hogy 2G vagy 3G legyen (gsm, wcdma), illetve, hogy automatikusan álljon át egyik hálózatról a másikra.
2014. szept. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
örök hála :) most már visszatért a régi H betűm és sokkal gyorsabb! köszönöm szépen!
2014. szept. 22. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!