Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eltűnt a telefonom, de a...

Eltűnt a telefonom, de a lakáson belül. Valaki tud ötleteket adni, hogy hol és hogyan kereshetném? Bővebben lent

Figyelt kérdés
2 napja eltűnt a telefonom,a lakáson belül,az égvilágon mindenhol kerestem,ott is ahol halálbiztos,hogy nem lehet.Hívni már tegnapelőtt próbáltam,de lemerült,és valami nyomkövetős cuccal nem lehetne megtalálni? vagy tippeket,hogy hol kereshetném? Nagyon fontos lenne..
2014. szept. 22. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
nyomkövetéssel egy lakásban nem..jobb megoldás nincs mint hogy keresed tovább. de biztos hogy ott tűnt el? nem lehet hogy elhagytad vagy hasonló?
2014. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lemerült = nem működik, mit akarsz nyomkövetni... A kutya szájában nézted már?
2014. szept. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
biztos hogy itthon mert,itthon volt amikor utoljára láttam,és másnap jöttem rá,hogy eltűnt..és addig pedig ki sem mozdultam itthonról. Nem tudom már hol keresni...
2014. szept. 22. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!