Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia Z1 compact vagy...

Sony xperia Z1 compact vagy Nokia lumia 635?

Figyelt kérdés

Melyiket vennétek a kettő közül. Spec alapján értelemszerűen a z1 a jobb, de gyakorlatban lennék rá kíváncsi. Illetve mert nem tudom, hogy pontosan melyik op rendszert is válasszam, melyik a jobb, ezért merült fel ez a két telefon. (mivel előfizetésre venném, igy csak ez a két választék van)

Ki melyikkel milyen elégedett és miért ajánlaná azt a telefont?


Köszönöm.



2014. szept. 22. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
egyértelműen a Z1C. Ismerősömnek olyan van, és nagyon állat! A testvéremnek is olyan van, Ő is imádja. Néha még én kérem el, hogy azon játszhassak!
2014. szept. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Sony!
2014. szept. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Barney96 ***** válasza:
A kettő közül talán tényleg a Sony a jobb
2014. szept. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oprendszer szempontból én sokkal jobban szeretem a windowst. De ez a két telefon nem egy kategória. A Sony egy csúcs kategóriás telefon kisebb változata (ugyanaz az erős hardver, mint csúcskategóriában, csak a kijelző mérete nem olyan óriási). Szóval így inkább a Sony, mivel sokkal erősebb a hardvere. De egyébként a 635 is egy jó telefon, csak egyszerűen nem ez a kategória. Kb. egy 800as-900as nokiával lehetne ezt összehasonlítani, de az már árban nem ennyibe kerül.
2014. szept. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!