Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » És ténlyeg?! (Iphone)

És ténlyeg?! (Iphone)

Figyelt kérdés
[link]
2014. szept. 22. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Ettől függetlenül még mindig jobb, mint bármelyik Androidos telefon.
2014. szept. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
65%

Ez így van.

Olyan mintha a BMW most "találná fel" a xenon fényszórót a csúcsmodelljébe.

Egy csúcsmodellnek innovációt kell hoznia, nem meglévő dolgokat beletenni...Ráadásul egy rakat pénzt elkérnek érte, amit még éppen nem szégyellnek.

2014. szept. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Zsír és mi a kérdésed?
2014. szept. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Erre büszkék az ajfónosok?
2014. szept. 22. 19:11
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Miért lennénk rá büszkék? Azért veszünk iPhonet, mert stabilabb az iOS.
2014. szept. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%
Egy elvakult epül fannak mondhatod.Az 2012-be még kórusba fújták hogy a 3,5" kijelzőméret a tökéletes,most meg óhh nagyon jó a 4,7".Tisztelet azoknak akik tényleg az OS miatt veszik meg.Meg az iPhoneok sosem a hardverükről meg a felszereltségükről(ezekben erős a lemaradás mint ahogy a képen is látjuk) voltak híresek hanem a oprendszerükről.
2014. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tény, hogy nem sok újdonság van az új iPhone-ban, de véleményem szerint nem sokat számít az, hogy mit tud egy telefon belseje, amíg a felhasználói tapasztalatok messze a legjobbak, gondolok itt az egyszerűségre, megbízhatóságra. Lehet, hogy egy androidos készülékben core i7-es processzor van, de sajnos az is le tud fagyni, mert sok "idegenkezű" fejlesztő van. Ez a fejlesztgetés nagyszerű lehetőség a friss programozóknak vagy a már profi fejlesztőknek, de sajnos így nagyobb a hibalehetőség, a készülék lassulása. Az iPhone-ok viszont azért tudnak stabilabbak maradni, mert nem fér hozzá bárki aki csak akar a szoftverfejlesztésekhez, ezért egy egy gyengébb hardver is elég a telefonnak. Van aki ezt szereti, van aki azt... Szerintem egyikbe sem kell belekötni, mindenkinek a saját dolga, hogy mire költi a pénzét.
2014. szept. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

utolsó írta le a lényeget...a felhasználói élmény a legjobb...mutass már egy hasonló kaliberű telefont más gyártóktól, akik innoválnak...ja, hogy nem tudsz? vagy az innováció, hogy mindig adnak a hardverbe +1 giga ramot meg megduplázzák a procimagokat, majd most újabban csak az órajelet csavarják?

k_rvára senki nem ezért vesz telefont...én legalábbis pont azért használok iOS-t, mert ezt szeretem...és nem azé, mert végre NFC is van benne...most is NFC-s telefonom van, mégse használtam életemben...akkor mért érdekeljen? vagy foglalkoznék én azzal, hogy most van a kijelző felbontása azon a szinten, ami már rég elérhető? minek? legyen ez is olyan quadHD, mint az LG G3-nak, hogy el se bírja a hardver? pont ez az egyik hibája a többi, főként androidos telefont gyártóknak...hogy a papíradatokat akarják eladni...és már nedvesedik az emberke, ha benyomják, hogy 20,7 megapixeles kamerája van...ami önmagában szart se jelent, de meglátja a számot, és már ócsárolja az ájfont, hogy annak csak nyóc megapixeles...

2014. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindent ki tudnak magyarázni a bősz fanok.
2014. szept. 23. 14:09
 10/10 anonim ***** válasza:
#7-es vagyok, android szoftverfejlesztő. Ennek tudatában írtam a kommentemet, hidd el :)
2014. szept. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!