Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Inkább egy régi csúcskategóriá...

Inkább egy régi csúcskategóriás telefon vagy egy mostani középkategóriás?

Figyelt kérdés
Vegyünk példának a Sony-t. Egy régebbi Z típusú vagy egy mostani S / SP ami jobban megérné? Vélemények, tapasztalatok?

2014. szept. 22. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Az újabban több a "tapasztalat", kiderülhetett a régi csúcsmobil kiadása óta valami apró optimalizációs vagy hardveres, vagy akármilyen hiba/javítandó/jobban megoldható dolog, így én az újabban jobban megbíznék.

Persze, ez csak a saját véleményem, de biztos jön majd valami hozzáértő és kiokosít :)

2014. szept. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok ünneprontó lenni, de a Z újabb, mint az S és az SP-nél is csak 2 hónappal "öregebb". (Viszont jobb is, drágább is, mint az S/SP.)
2014. szept. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valóban rossz példát mondtam, de ettől függetlenül szerintem érthető a kérdés.
2014. szept. 22. 20:20
 4/5 anonim válasza:
75%

Én kb egy hónapja cseréltem le a 4 évet taposó Galaxy S-emet (I9000) és állítom sokkal jobb volt mint a pár évvel fiatalabb Galaxy mini2, Galaxy Young, stb.

A gyártók a zászlóshajójuknál kötik legkevesebb költségbeli kompromisszumot, sokkal srapabíróbb anyagból csinálják. Ismerősöm 2 éves mini2-nek pl. már olyan karcos volt a kijelzője hogy nem lehetett látni semmit, addig az enyémen csak nagyítóval látható karcai vannak most is pedig soha nem tettem rá fóliát.

Ezen kívül sokkkal szebb kijelzője van és erős a közösségi támogatása mivel a csúcsmodellekből (elsősorban a világ boldogabbik felén) többet adnak el. Ezért számomra nem kérdés, hogy gyengébb hardver esetén is a régi csúcsmobilt választanám.

2014. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez elég meggyőző válasz volt.
2014. szept. 22. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!