Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? :-) Eddig...

Melyiket válasszam? :-) Eddig az lg f6-ot néztem ki. folyt köv.

Figyelt kérdés
De csak hajlok a WP-ra..talán gyorsabb...viszont a fényképezője fontos lenne,hogy valamennyire jó/gyors legyen(ne homályos képeket csináljon)(T-mobile-os vagyok,de jöhet függetlenül is)?40 pár ezerig melyiket ajánljátok?
2014. szept. 23. 09:08
 1/5 Wadmalac ***** válasza:

Fotó a lényeg?

Ne a megapixelnek higgyél, csak a teszteredményeknek. Semmit nem érsz egy 20 MP xar fotóval, míg egy 8 MP szép, éles képnél nem kell jobb.

Én a WP-s Nokiák fotóiról sok jót olvastam, nem tudom, hogy az F6 lefőzheti-e.

Én alapból android-párti vagyok, de ha nem az alkalmazás-választék és az egyéb eszközökkel való kompatibilitás a lényeges számodra, hanem tényleg a fotózás a fő szempont, akkor a WP-k neked jó alternatívák lehetnek.

2014. szept. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem LG-m volt lehet hogy nem a leggyorsabb de a kiváló fényképet csinált :)
2014. szept. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek!nem voltam pontos....a wp-k közül 40 körülig melyiket ajánljátok?üdv,köszi,Csilla
2014. szept. 23. 12:26
 4/5 Wadmalac ***** válasza:

40 ezerig kb. a Lumia 630 lehet a tied. Mármint függetlenként, szolgáltatónál, előfizetéssel és hűségnyilatkozattal tutira van ennyiért jobb is.

A kamera "csak" 5 MP, de nem ez számít, a képminőségek nagyon jók.

2014. szept. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
deviszont nincs a nokian vaku . a legolcsobb nokia amin van vaku 625 . de xar . en a te helyedbe f6 vennek . jo a kameraja elol/hatul .
2014. szept. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!