Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? LG G2...

Melyiket válasszam? LG G2 mini vagy huawei g6? Mi más jöhet szóba 60-ezres kategóriában?

Figyelt kérdés
LG-ben szimpibb a kicsit nagyobb akksi. Huaweiben tetszik, hogy van állapotjelző led is. Hardveresen meg mindkettőben ugyanaz van. Nem tudok választani. Fehér színűt szeretnék, nfc-set, OTG sem ártana és jó legyen a kamerája.
2014. szept. 23. 12:27
 1/7 tamásssssa válasza:
i phone 4 egyértelmű ezek az lg huawei semmit nem érnek ebben az árba 60 ezer tökéletes 16 gb os i phone t veszel 5mp kamera első kamera is van és mégis azért egy világmárka !!!
2014. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
G2 Mini . Az iphone 4 sz@r . nincs ra ios 8. 0.3mp elapi kamera . 5mp hatul .. ennel 1000x jobb a G2 Mini es a G6 . De G2 Mini vegyel ...
2014. szept. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mivel jobb a g2 mini?
2014. szept. 23. 19:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Huawei!!!!!!!!!!
2014. szept. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megírnátok, hogy miért éppen az a készülék?
2014. szept. 24. 11:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a G2 minit választottam.

Hardveresen nagyjából megegyeznek, de a mini külseje sokkal szebb, a kijelzője is. Nekem a G6 összességében nagyon gagyi hatást kelt. Múltkor 39e volt T-mobilenál, annyit mondjuk simán megér. De most a g2 mini 53e, ennyit meg ő ér meg bőven :) (Függetlenül 74-79e Ft).

Valóban játszik még az iphone 4s, de én már nem venném meg, kezd elavulni - nem véletlenül adják ilyen "olcsón" - tudásához képest persze nem olcsó - a 8GB-os verziót, ami egyébként semmire sem elég. Amúgy szeretem az iOS-t, a tabletem iPad Air, de szerintem a 32 GB a minimum iPhonnál is. Az meg már jóval drágább.

2014. okt. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kocsány Csaba válasza:
xiaomi redmi ugyanazt tudják a tipusai mint a mostani nagy márkáké csak olcsobb.
2018. nov. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!