Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hosszú távra jó telefon?

Hosszú távra jó telefon?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy S4, most vettem 2 hónapja és eddig tökéletes nagyon imádom!!!

2014. szept. 23. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor most mi is a kérdés?
2014. szept. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát hogy hosszabb távra jó telefon az SGS4 ??? kb 2-3 évre gondoltam
2014. szept. 23. 16:58
 3/8 anonim ***** válasza:

2-3 évre nem.

még másfél évig max

2014. szept. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a Snapdragon 600-al szerelt verziót vetted meg(i9505).Ha nem vagy pro júzer aki állandóan a frissítéseket nézi,meg hogy a legújabb appok futnak-e rajta stb stb.akkor bőven jó,elég lesz még sokáig.
2014. szept. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen pontosan az (i9505) vettem és nem nagyon izgat hogy a legujjabbak vannak e rajta de ha a játékokra gondolsz vagy ilyenek amiket én töltök le azok magától frissülnek....de ha mindig nézném stb stb akkor mi is lenne azzal a baj ???
2014. szept. 23. 18:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak semmi értelme. Legalábbis szerintem.
2014. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én elsősorban az Android frissítésre gondoltam.Ugyanis max. 1 frissítést fog még kapni,ha egyáltalán a Samsung méltóztatik kiadni még egyet.
2014. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ja hát én a szoftver frisítéssekkel nem foglalkozom mondjuk most a legujabb van mert kérte mert már egy két dolgot nem engedett és kérte hogy csináljam meg és meg csináltam
2014. szept. 23. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!