Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha rátelepítem a cyanogenmod-o...

Ha rátelepítem a cyanogenmod-ot a telefonomra akkor nem lesz garanciás? És utána ha nem szeretném, hogy ilyen legyen akkor vissza tudom állítani a régire és újra érvényes lesz a garancia?

Figyelt kérdés
2014. szept. 24. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a rootolás, illetve a rendszer egyéb mókolása garanciavesztéssel jár.

Vissza tudod rakni rá a gyári szoftvert ha nem jön be a cyanogenemod. Utána egyik szerviz se fogja tudni hogy mókoltad. Szóval a gari így nem veszik el ha ügyes vagy.

Persze ha úgy hal be a telód hogy közben a cyanogenemod van rajta, és nem tudod visszarakni az eredetit, akkor buktad a garanciát.

Szóval csak ügyesen.

2014. szept. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy hal be, hogy semmit nem csinál a teló/fekete képernyő akkor a szerviz sem tudja, hogy mi volt rajta.

Ilyenkor újrarakjuk a szoftvert és kész is.


üdv.: egy sony szervizes

2014. szept. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!