Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges-e régebbi iOS...

Lehetséges-e régebbi iOS rendszert (6 vagy 5-t) telepiteni az iPhone-omra?

Figyelt kérdés

Iphone 4S-emet idén tavasszal vettem (kártyafüggetlenül) újonnan, az utolsó szériával (8Gb) amin gyárilag az iOS7 volt.

Sorozatszám: DX4M223TFMLD

Már rengeteg helyen keresgéltem az interneten, vagy 1000 féle képén próbáltam:


Recovery módba kapcsolva:

-Shift+Restore: Régebbi firmware = ERROR

-Shift+Update: Régebbi firmware = ERROR

-(RÉGI ITUNES VERZIÓ) Restore (nem nyomtam másik firmware-t mert az ios6-ot akarta volna rárakni) = ERROR

-(RÉGI ITUNES VERZIÓ)Shift+Restore: (régi fv.):ERROR


NEKEM MOST MÁR MINDEGY, HOGY HOGYAN (JAILBREAK stb.)

DE MUSZÁLY RÁRAKNOM EGY RÉGI VERZIÓT!!!

(Nem értem miért kell az apple-nek egy A5-os procit megterheltetnie iOS 7-tel mikor azt iOS 5-re tervezték)


Aki az előbb felsoroltakon kivül tud más megoldást

vagy tippet, hogyan tudhatnám telefonomat használhatóvá csiholni, (Rátenni az iOS6 vagy régebbi rendszert) annak köszönöm előre is a választ!



2014. szept. 24. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
12%
Vissza felé frissíteni nem lehet.
2014. szept. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%
A baj az, hogy az Apple már nem írja alá a régi rendszert. Ha nincs saját shsh mentésed, akkor sehogy. De mivel nem volt korábban ios7 előtti rendszered, így shsh mentésed sem lehet.
2014. szept. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!