Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy Nokia Lumia 1520...

Ha egy Nokia Lumia 1520 típusú telefonba belerakok egy 128Gb-os micro sd kártyát, akkor azt valamilyen módon fogja tudni kezelni, vagy egyáltalán nem fogja felismerni, mert papíron a 64Gb-os kártya a legnagyobb amit elfogad?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan írjon, akinek már volt hasonló problémája, és tapasztalta az eseményt, mert találgatni én is tudok...

2014. szept. 24. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevés embernek lehet szüksége 128 GB tárhelyre a telefonján, valószínűleg nem mostanában kapsz építő jellegű választ. Én csak egy dolog miatt írok: ha még nincs meg a memóriakártya, tudom, hogy olcsóbb, de ne a netről, főleg ne az eBay-ről vedd!
2014. szept. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kérdés lényege az lenne, hogy valaki próbált-e már akkora méretű kártyát rakni egy készülékbe, amit papíron nem fogad el, és hogy működött-e. Egyébként miért nem ajánlod a kártya internetes vásárlását?
2014. szept. 25. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Ebben benne van a lényeg:

[link]

2014. szept. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ilyenre még nem is gondoltam.
2014. szept. 25. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már 2* belefutottam hamis (igaz röhejes áron vásárolt)

16 ill. 32 GB-os kártyákba, de én 1 nap alatt telerakom próbamásolással, de létezik program, ami direkt erre jó tesztelő, így másnap már reklamáltam.

Vissza is kaptam a pénzt. Vettem persze hibátlant és a Classnak megfelelő sebességűt is.

Arra utaznak, erre a nagy kapacitásúnál esélyük is van, hogy mire elkezdene "rosszalkodni", kifutsz a reklamációs időből.

Amúgy mindkét kártya 4GB-ra formázva azóta is hibátlanul teszi a dolgát.

2014. szept. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!