Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphonet cseréljem le samsungar...

Iphonet cseréljem le samsungara? (4s-t s5-re)

Figyelt kérdés
Jelenleg iphone 4S-em van,eljött az idő váltani,(semmi baja csak ezt elajándékozom)nagyon megtetszett ez a gear fitt,ezért erősen gondolkozom egy samsung s5-ön,megbánom??Inkább várjam meg az iphone 6-ot?
2014. szept. 24. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
iphone 6 szerintem.
2014. szept. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Ja vegél 6-ot és origamizz vele.

Amúgy nekem mindegy milyet veszel, mert nekem megvan a sajátom amivel elégedett vagyok, egy Z2.

2014. szept. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
#2! Leszavaznak vagy nem szavaznak le, azt akarom hogy tudd, jól gondolod. Ezek ketten (samsung <-> apple) pereskednek minden sz**ságért, a Sony meg az LG, meg az Asus-t is mekockáztatom belevenni meg rég elhúzott, és a világ legjobb telefonjait gyártja. Az Apple Steve Jobs halála óta nem kimondottan remekel egyes területein (Na azért a Mackintosh még odab**z, még a laptopok is elég jók), de szóval érted. A többi meg elég gyenge. A samsungról inkább nem mondok semmit, mert azok ottan Koreában (érdekes, a másik cég nem) mindenkit kopiznak ezerrel, és kiadják a félméaz termékekekt mondva, hogy: majd lesz másik...
2014. szept. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

azért az is egy fajta gond, ha valaki a gyártó ügyeit figyeli, nyilván a user nem kapna jobb telefont, ha nem pereskednének. iPhone-al ugyan szerintem nincs probléma...árral van, mert ugye ameddig úgy 200 alatt volt, el lehetett mondani, hogy 1-2 évig használod, és 50ezer Ft-ot jó, ha csökken az értéke. most ott tartunk, hogy már 300ezer-be kerül, de többet mégsem ér...így lesz az, aki megveszi most, akkor fél éven belül 100-120ezer Ft-tal fog csökkenni az értéke. tehát ha iPhone 6-ra várnánk, akkor arra legalább 1-másfél évet kéne várni, hogy megérje.

s5 nekem speciel nem tetszik, főként a hátlapja...talán az s4 egy fokkal szebb, és tulajdonképpen az sem sokkal rosszabb, csak ugye ezt a hardverháborút is beleverték a user-ekbe, és úgy adják el a telefonokat, hogy papíron erősebb, funkcionalitásban meg semmi előrelépés :D szóval én a helyedben inkább egy iPhone 5S-t vennék használtan, az nagyjából már beállt abban az árban, ami már lassan fog csökkenni.

2014. szept. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne válts androidra mert megbánnád, nem ugyanazt a dinamikus rendszert kapnád amit a az iphoneon megkaptál.Egy ideig gyors lenne aztán elkezdene kicsit laggolni meg fagyogatni és így tovább.

Ha androidosat akrsz mindenképpen akkor htc one m8at ajánlom de szerintem maradj az iphonenál.

Még egy dolog, szerintem az iphone 5s is jó váltás lenne ha nem kell mindenféleképpen nagyobb kijelző, és az jóval kedvezőbb áron van.

2014. szept. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én jövőre fogom lecserélni a 4S-em, és az biztos, hogy használtan fogok 5S-t venni. A 6 csúnya, és a minőséggel is vannak problémák (konkrétan hajlik!). Szerintem iOs-ről Droidra nem éri meg váltani, az ember hozzászokott egy szisztémához, esetleg vásárolt is a Store-ban...
2014. szept. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!