Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry Z10, nem tölt fel...

Blackberry Z10, nem tölt fel 100%?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem rég vettem ezt a drágaságot, viszont nem jövök rá, hogy miért nem tölt fel 100%. Volt szervízbe, nem ez miatt (a töltője volt rossz) és utána hogy megkaptam, rögtön reseteltem, szóval full alapról indult a telefon, később vettem csak észre hogy körülbelül 67% a maximum amíg tölt, utána megáll, és más lesz az alakja a töltő kijelző ikonnak is! Ötleteket kérek, illetve megoldásokat :(

Köszönöm szépen!



2014. szept. 24. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Z10 tulaj vagyok én is, töltöm a gyári töltőjével is, és néha-néha az autóban szivargyújtós töltővel is (szintén gyári). Nekem akkor nem tölt 100%-ra, ha pl az okosságok (bluetooth, wifi, gps, nfc) be van kapcsolva és megy valamilyen progi, pl zenét hallgatok. Olyankor sosem 100% a töltés, de azért 65-nél több szokott lenni.
2014. szept. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Némelyik típus hibásan jelzi ki az akku töltöttségi szintjét. Hiába 67%-ot jelez az 100%-on van ha sokáig töltöd, és addig is bírja mintha 100%-ról indulna, csak hibásan jelzi sajnos :/ következő frissítés állítólag meg fogja oldani a problémát.
2014. szept. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sajnos elvileg nagyobb a baj, A telefonon belül van egy töltővezérlő elektronika az a rossz... vissza küldtem. Máshol is olvastam, hogy ezt javították és rendbe jött a telefon.
2014. szept. 30. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!