Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefonom nem kapcsol be,...

Okostelefonom nem kapcsol be, mi a baja, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Probalok pontos lenni. Mar volt ilyen regebben. Akkor szervizbe vittem, de most ne all modomban. Tehat egy Samsung Galaxy Y GT-S5360-rol van szo. Ma reggel lefagyott, kikapcsolt. Ilyen neha eloruddult, de utana mindig gond nelkul visszakapcsoltam. Most viszont ugyan azt csinalja mint regen, hogy megjelenuk a Galaxy felirat, aztan a Samsung ahogy szokott, de nem tolt be. Es ami meg jellemzo, hogy nem kiseri hang ezeket a feliratokat mint normal esetben. Ezt csinalja egy darabig. Aztan ujra kikapcsol es ezt ismetli folyamatosan. Probaltam rakeresni a neten, de nekem nagyon kinai minden. Ilyenkor mi tortenik a telefonnal, hogyan orvosolhato, mit lehet tenni vele. Kerlek titeket olyan irjon csak aki ert hozza es probalja nagyon leegyszerusiteni a dolgokat, hogy en egy ilyen foldi halando es megertsem! :D Halas koszonet!!!

2014. szept. 25. 10:37
1 2
 1/13 csabika1971 ***** válasza:

Több mint valószínű, hogy szoftver hibás. Te ez esetben semmit nem tudsz tenni, csak szerviz.

Megpróbálhatod azért, hogy kiveszed az aksit, sim- memóriakártyát, és kifújod belőle a lehetséges port, majd ismételten össze rakod. Előfordult néhány esetben ezután ismét elindult, de ez minden esetre nem jó előjel, mert nem szabadna ezt csinálnia.

2014. szept. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ertelek! Da ha szoftver hibas, akkor miert volt jo ideaig? Megvetel utan csinalta ezt kb; egy evvel. Akkor szervizeltek. Es most ujra. Szervizben mennyibe fog ez fajni nekem?
2014. szept. 25. 10:52
 3/13 szántóvető ***** válasza:

Csak saját felelősségre,azonkívül az adataid el fognak veszni:

[link]

2014. szept. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyebkent nem egeyedi problema. Nagyon sokan kerdeznek hasonlot a neten,tobbek kozott ugyan ilyen tipussal kapcsolatban!
2014. szept. 25. 10:53
 5/13 A kérdező kommentje:
Koszi! Megprobalom........adatok nem szamitanak!
2014. szept. 25. 10:55
 6/13 csabika1971 ***** válasza:
Mert szoftver hiba adódhat gyári hibából is, de ezt a gyártó soha nem fogja elismerni, ha egyszer már a piacra dobta a terméket. Mert ilyen esetben az összes e típusú telefonját garanciában vissza kellene rendelnie.
2014. szept. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves masodik! Most nezem amit linkeltel. Ez a telefon bekapcsolt allapotaban vegezheto el.........;de amint irtam, nem kapcsol be! Azert koszi!
2014. szept. 25. 10:56
 8/13 A kérdező kommentje:
Csinaltam egy Hard Reset-et video alapjan......de nekem nem jott helyre :/
2014. szept. 25. 11:18
 9/13 szántóvető ***** válasza:
biztos jól csináltad? a 6-os pont a lényeg: wipe data/factory reset-erre kell Home-t nyomni.
2014. szept. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, ugy csinaltam. El is vegezte amit kell, de a telefon ugyan azt csinalja...;;bekapcsol, bekapcsol, bekapcsol.... :/
2014. szept. 25. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!